تبلیغات
اخبار،لطیفه،عکس،فیلم،بازی،چت،دانلودنرم افزار،فال حافظ - ذوب‌آهن ایران صدرنشین ماند
به این وبلاگ خوش آمدید

پرسپولیس در قعر گروه C

دیدار تیم‌های الشباب عربستان و ذوب‌آهن ایران گلی در بر نداشت تا دو تیم امتیازها را تقسیم کنند.

 

در آخرین دیدار از هفته دوم مرحله گروهی رقابت‌های فوتبال قهرمانان آسیا، تیم‌های الشباب عربستان و ذوب آهن ایران در گروه چهارم رقابت ها در ورزشگاه ملک فهد ریاض به دیدار هم رفتند.

در این بازی تلاش دو تیم برای باز کردن دروازه ها ثمری نداشت و دو تیم با تساوی بدون گل به کار خود پایان دادند.

شاگردان نصور ابراهیم زاده با این تساوی 4 امتیازی شدند و بالاتر از الامارات و الشباب همچنان پیشتاز جدول گروه چهارم رقابت ها باقی ماندند.

محمد رضا خلعتبری و سید محمد حسینی از ذوب آهن تنها بازیکنان اخطاری مسابقه در ورزشگاه ملک فهد شهر ریاض بودند.

در دیگر دیدار این مرحله تیم فوتبال پرسپولیس در دومین دیدار خود در لیگ قهرمانان آسیا مقابل تیم الوحده امارات متوقف شد.

در هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا پرسپولیس در ورزشگاه آزادی میزبان تیم الوحده امارات بود که با نتیجه یک بر یک مقابل این تیم متوقف شد و 2 امتیاز ارزشمند را از دست داد.

پرسپولیس که در دیدار قبلی خود مقابل الاتحاد امارات شکست خورده بود امید زیادی داشت در این بازی خانگی 3 امتیاز را به دست بیاورد اما این تیم از پس الوحده هم برنیامد تا در قعر گروه خود جای بگیرد.

در حالی که انتظار می‌رفت پرسپولیس بازی هجومی ارائه دهد اما شاگردان علی دایی جز حملات پراکنده و بی‌هدف چیزی برای عرضه نداشتند.

نیمه اول با نتیجه تساوی به پایان رسید. در نیمه دوم پرسپولیسی‌ها با تعداد نفرات بیشتری به سمت دروازه الوحده حمله کردند اما این حسن امین بود که روی یک ضدحمله و در دقیقه 56 توانست گل اول ر ابه ثمر رساند.

پس از این گل پرسپولیسی‌ها بر شدت حملات خود افزودند تا اینکه در دقیقه 65 روی یک کار تیمی و با ضربه حسین بادامکی بازی به تساوی کشیده بود.

بعد از این گل بود که وقت‌کشی اماراتی‌ها آغاز شد و پرسپولیسی‌ها هم هر چه زدند به دربسته خورد تا در نهایت آنها 2 امتیاز ارزشمند را در تهران از دست بدهند با یک امتیاز در قعر گروه C جای بگیرد.

با این تساوی کار پرسپولیس برای صعود بیشتر از قبل دشوار جلوه می‌کند.

شاگردان دایی در این دیدار با ترکیب رحمان احمدی، سپهر حیدری، حسین بادامکی، محمد نوری، ابراهیم شکوری، مازیار زارع، علیرضا نورمحمدی، حمید علی عسگر، سامان آقازمانی( 66- امیرحسین فشنگچی)، هادی نوروزی و غلامرضا رضایی مقابل الوحده به میدان رفتند.

بدین ترتیب سپاهان اصفهان تنها تیم پیروز نمایندگان ایران در روز دوم رقابت‌های دور گروهی لیگ قهرمانان آسیا بود.

استقلال هفته دوم را با شکست 2 بر یک برابر النصر عربستان پشت سر گذاشت.